Logo stránek notářské kanceláře
 

Notářská kancelář
JUDr. Ivany Kondrové
Dukelská 15/16
500 02 Hradec Králové

tel: (+420) 494 532 229
fax: (+420) 494 532 229
mobil: (+420) 731 479 940

notarka@kondrova.cz
www.kondrova.cz

 
 

Notářská kancelář

Využít služeb, které Vám notářská kancelář nabízí, můžete denně v sídle notářské kanceláře v Hradci Králové, případně každou středu v Praze na úředním dnu.

Vážení klienti a kolegové,

jsem ráda, že jste navštívili naši interetovou stránku a doufám, že zde naleznete všechny potřebné informace.

S důvěrou se na nás můžete obrátit ve všech záležitostech, které zákon svěřuje do rukou notářů. Rádi vyhovíme přáním jednotlivců i velkých obchodních společností. Pomůžeme Vám při ověření podpisu, stejně jako se založením akciové společnosti. Posláním každého notáře je maximální zajištění požadavků klienta, soulad s právním řádem, zajištění právní jistoty a nestranného výkonu svěřených úkolů, proto věřím, že budete s notářskou činností plně spokojeni.

Do roku 2005 působila naše kancelář v Rychnově nad Kněžnou. Nesmírně nás těší, že i po přestěhování do Hradce Králové nám nadále mnoho z Vás zachovává důvěru a rádi se na nás obracíte i přes větší vzdálenost.

V současné době můžete naši kancelář navštívit v Hradci Králové, ulice Dukelská, a jednou týdně, každou středu, vede notářka JUDr. Ivana Kondrová úřední den v Praze na Sokolovské ulici.

Těšíme se na spolupráci a přejeme hezký a úspěšný den,


JUDr. Ivana Kondrová

notářka

 

[tisk] [nahoru] 

mapa stránek | prohlášení
© 2009, kondrova.cz